استقلال فرهنگی

هدف سایت استقلال فرهنگی هم افزایی در مهندسی فرهنگی جامعه

استقلال فرهنگی

هدف سایت استقلال فرهنگی هم افزایی در مهندسی فرهنگی جامعه

استقلال فرهنگی
امام خامنه ای:

من هم از مسائل فرهنگی نگرانم
و در این نگرانی نمایندگان محترم خبرگان
سهیم هستم.

دولت محترم باید به این موضوع توجه کند
و مسئولان فرهنگی نیز
باید توجه داشته باشند
که چه می کنند،

زیرا در مسائل فرهنگی
نمیتوان بی ملاحظه‌گی کرد.

مسئله فرهنگ مهم است

زیرا اساس ایستادگی
و حرکت نظام اسلامی،
مبتنی بر حفظ فرهنگ اسلامی و انقلابی
و تقویت جریان فرهنگی مؤمن و انقلابی است.

واقعاً همه باید قدر جوانان مؤمن و انقلابی را بدانند
زیرا همین جوانان هستند
که در روز خطر، سینه سپر می کنند.

کسانیکه به این جوانان با بدبینی نگاه می کنند
و تلاش دارند آنها را منزوی کنند،
به انقلاب و کشور خدمت نمی کنند.

البته این جوانان مؤمن و انقلابی
هیچگاه منزوی نخواهند شد.

مطالبی که گفته شد باید بصورت گفتمان
و باور عمومی درآید

که لازمه آن هم

تبیین منطقی و عالمانه این مسائل،

به دور از زیاده روی های گوناگون

و با زبان خوش است.

۱۳۹۲/۱۲/۱۵
leader.ir


---------------------


کانال استقلال فرهنگی
در سروش

http://sapp.ir/esteghlalefarhangi


و در تلگرام

https://telegram.me/culturalIndependence


وبسایت های متفاوت
آخرین نظرات شما

تحلیلگر آمریکایی: حقایقی در ۵ ثانیه سخنان رهبر عالی ایران وجود دارد که در ۵ ساعت یاوه‌گویی‌ غربی‌ها نیست


بارات:

سالها بود که در یک سخنرانی سیاسی شرکت نکرده بودم اما حقایقی در 5 ثانیه از سخنان آیت‌الله خامنه ای وجود داشت که در 5 ساعت یاوه‌گویی‌های سیاستمداران غربی وجود ندارد. رهبر عالی ایران واقعاً  یک مرد راستگو است که نگرانی‌های واقعی برای حقیقت و عدالت دارد. و این دلیلی است که رسانه‌های تحت سلطه صهیونیست‌ها می‌خواهند که از ایران تنفر داشته باشید.تحلیلگر آمریکایی و مسؤول پایگاه «وترنزتودی» بعد از دیدار با مقام معظم رهبری در ایران تأکید کرد حقایقی در ۵ ثانیه سخنان آیت‌الله خامنه‌ای وجود دارد که در ۵ ساعت یاوه‌گویی‌های سیاستمداران غربی نیست.

به گزارش پایگاه خبری آنلاین110

تحلیلگر آمریکایی و مسؤول پایگاه «وترنزتودی» بعد از دیدار با مقام معظم رهبری در ایران تأکید کرد حقایقی در ۵ ثانیه سخنان آیت‌الله خامنه‌ای وجود دارد که در ۵ ساعت یاوه‌گویی‌های سیاستمداران غربی نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، «کوین بارت»، تحلیلگر و کارشناس آمریکایی که چندی پیش برای بررسی افول هژمونی آمریکا به ایران سفر کرده بود در مقاله‌ای در وترنزتودی نوشت، رهبر عالی ایران آیت‌الله «علی خامنه‌ای» در سخنرانی با حضور «حسن روحانی» رئیس‌جمهور کنونی و «رفسنجانی» رئیس‌جمهور اسبق ایران و همچنین جمعی از سفرای سراسر جهان از جمله عربستان سعودی، اعلام کرد که اغلب معضلات مربوط به خاورمیانه و جهان از طریق عقل و منطق قابل رفع است.

وی ادامه داد، رهبر بسیار سیاسی و مذهبی ایران با استناد به قرآن که افراد را ترغیب می‌کند تا از توانایی خدادادی عقل خود استفاده کنند، از مخاطبان خود خواست تا از خشونت و افراط‌گرایی بپرهیزند.

بارت تأکید کرد که رهبر ایران تصریح کرد که اکثر و خشونت‌ها به نام اسلام در جهان امروز از جمله حملات و آدم‌ربایی بوکوحرام در نیجریه، بخشی از کمپین جدایی و تسخیر علیه جهان اسلام است.

این تحلیلگر آمریکایی اینگونه ادامه داد، گرچه آقای خامنه‌ای مستقیماً صهیونیسم و حملات تحت پرچم دروغین همچون حمله 11 سپتامبر را مورد اشاره قرار نداد، اما به توطئه و دسیسه علیه اسلام و خاورمیانه اشاره کرد و گفت: جهان اسلام می‌بایست دشمن واقعی خود را بشناسد.

بارت به اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: وی تصریح کرد که خاورمیانه و کشورهای مسلمان باید یک جبهه متحد علیه آنهایی تشکیل دهند که برای تسلط به منطقه از طریق تفرقه قومی و نژادی توطئه می‌کنند(اشاره به طرح اسرائیل برای تقسیم خاورمیانه به کشورهای ضعیف و کوچک که توان ایستادگی در برابر اسرائیل را نداشته باشند).

این تحلیلگر آمریکایی و مسوول پایگاه اینترنتی وترنزتودی در مقاله خود ادامه داد که آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به کمپین صهیونیست‌ها برای کوچک شمردن فرهنگ‌های سنتی، علیه ترویج گرایشات جنسی عمومی در رسانه‌های جمعی انتقاد کرد.

بارت گفت، آیت الله خامنه‌ای همچنین رسانه‌های غربی تحت سلطه صهیونیست‌ها را به گسترش اسلام‌هراسی و ایران هراسی محکوم کرد. (فیلم‌هایی چون آرگو و 300 به طرز گسترده‌ای تبلیغ صهیونیستی در ایران تلقی می‌شود).

به گفته آقای خامنه‌ای، حملات آشکار علیه اسلام، تنها یک جنبه از توطئه گسترده‌تر علیه مسلمانان و جهان اسلام است و و تمامی این حملات به اسلام، خاورمیانه و فرهنگ سنتی و مذهب در سراسر جهان، تقریباً موانعی هستند که در آینده بر آن غلبه خواهد شد و جمله خود را اینگونه پایان دادند: بیداری اسلامی غیرقابل توقف است.

بارت در پایان اینگونه نوشت، سالها بود که در یک سخنرانی سیاسی شرکت نکرده بودم اما...


...حقایقی در 5 ثانیه از سخنان آیت‌الله خامنه ای وجود داشت که در 5 ساعت یاوه‌گویی‌های سیاستمداران غربی وجود ندارد. رهبر عالی ایران واقعاً  یک مرد راستگو است که نگرانی‌های واقعی برای حقیقت و عدالت دارد. و این دلیلی است که رسانه‌های تحت سلطه صهیونیست‌ها می‌خواهند که از ایران تنفر داشته باشید.

منبع : خبرگزاری فارس

برگرفته شده از
پایگاه خبری آنلاین 110
http://newspaper.newspaper.online110.com/1859022.html


چند ثانیه از سخنان رهبر ایران

 به ساعت‎ها سخنرانی سران غرب می‎ارزد


استاد دانشگاه آمریکا:
چند ثانیه از سخنان رهبر ایران به ساعت‎ها سخنرانی سران غرب می‎ارزد خبرگزاری رسا ـ یک استاد دانشگاه آمریکایی پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی و شنیدن بیانات ایشان تاکید کرد که در چند ثانیه از اظهارات رهبر ایران، حقایقی نهفته است که در ساعت‎ها سخنرانی سران غرب وجود ندارد. به گزارش خبرگزاری رسا، ˈکوین بارتˈ استاد سابق دانشگاه ˈویسکانسینˈ آمریکا و مسوول این پایگاه خبری در مقاله ای با عنوان ˈدشمن را بشناسˈ، به شرح دیدارش با رهبر انقلاب در روز عید مبعث پیامبر اکرم(ص) پرداخت و به گزیده هایی از سخنرانی ایشان در خصوص محورهای استناد به اندیشه وتفکر، تلاش دشمنان برای تفرقه افکنی، ضرورت شناخت دشمن واقعی، ایران هراسی، شیعه هراسی و متوقف نشدن بیداری اسلامی اشاره کرد. بارت در این مقاله آورده است: سال ها بود که در یک سخنرانی سیاسی شرکت نکرده بودم؛ اما می توانم بگویم که در پنج ثانیه از سخنرانی آیت الله خامنه ای حقایقی وجود دارد که در افزون بر پنج ساعت از سخنرانی سیاستمداران غربی وجود ندارد. این استاد دانشگاه آمریکایی رهبر ایران را انسانی راستگو توصیف کرد که تمام هم و غمش حقیقت وعدالت است. وی افزود: دلیل تلاش رسانه های جمعی تحت سلطه صهیونیست ها برای برانگیختن نفرت علیه ایران این است که رهبران ایران بر خلاف رهبران غربی از ارزش های معنوی برخوردارند و از این رو نمی توان آنها را به زانو درآورد./982/ب101/دمنبع: ایرنا


۱۳۹۳/۳/۱۱

منبع:
http://vazeh.com/n-8124930

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
rel=nofollow